1GC klasė
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Muzika, 1GC kl.
Maneikienė Irena
309 kab.
Technolog. 1GC kl.
Kazlauskas Vitas
108 kab.
Gricienė Alina
107 kab.
Kūno k. 1GC kl.
Butnorienė Jurgita
Sporto salė
Biologija, 1GC kl.
Tarasevičienė Inga
212 kab.
Lietuvių k. 1GC kl.
Rumbinaitė Raimonda
203 kab.
08:55 Kūno k. 1GC kl.
Butnorienė Jurgita
Sporto salė
Geografija, 1GC kl.
Raščikienė Rima
307 kab.
Ekonomika, 1GC kl.
Čaplinskienė Jūratė
302 kab.
Geografija, 1GC kl.
Raščikienė Rima
307 kab.
Chemija, 1GC kl.
Jonušaitė Laima
210 kab.
09:50 Anglų k. 1GC kl.
Jankauskienė Nijolė
106 kab.
Kriliuvienė Tatjana
216 kab.
Dailė, 1GC kl.
Ivanavičienė Žyginta
312 kab.
Anglų k. 1GC kl.
Jankauskienė Nijolė
106 kab.
Kriliuvienė Tatjana
216 kab.
Istorija, 1GC kl.
Mickutė Roma
217 kab.
Fizika, 1GC kl.
Čibinskienė Violeta
310 kab.
10:55 Matematika 1GC kl.
Šukienė Vitalija
303 kab.
Lietuvių k. 1GC kl.
Rumbinaitė Raimonda
203 kab.
Fizika, 1GC kl.
Čibinskienė Violeta
310 kab.
Vokiečių k., , informatika 2 gr., 1GC kl.
Žukauskienė Vilma
304 kab.
Tarasevičius Tomas
316 kab.
Matematika 1GC kl.
Šukienė Vitalija
303 kab.
12:00 Lietuvių k. 1GC kl.
Rumbinaitė Raimonda
203 kab.
Rusų k., / Informatika 1 gr., 1GC kl.
Razminienė Sigita
110 kab.
Tarasevičius Tomas
316 kab.
Matematika 1GC kl.
Šukienė Vitalija
303 kab.
Lietuvių k. 1GC kl.
Rumbinaitė Raimonda
203 kab.
Vokiečių k.. / Rusų k. , 1GC kl.
Žukauskienė Vilma
304 kab.
Razminienė Sigita
110 kab.
12:55 Chemija, 1GC kl.
Jonušaitė Laima
210 kab.
Istorija, 1GC kl.
Mickutė Roma
217 kab.
Matematika 1GC kl.
Šukienė Vitalija
303 kab.
Biologija, 1GC kl.
Tarasevičienė Inga
212 kab.
13:50 Etika, Tikyba 1GC kl.
Pleskūnienė Vita
118 kab.
Nemunaitė Makaravičienė Aušra
206 kab.
Anglų k. 1GC kl.
Jankauskienė Nijolė
106 kab.
Kriliuvienė Tatjana
216 kab.
 
 
 
Anglų k. 1GC kl.
Jankauskienė Nijolė
106 kab.
Kriliuvienė Tatjana
216 kab.
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 4.07.2 2019-01-25 13:15

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai