Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Laureatai
2020-12-14

LaureataiPoetas Stasys Anglickis tvirtai įleido šaknis į Kuršėnų žemę, nes gyveno netoli Kuršėnų, Olesinėje, ir daugybę metų kartu su žmona Janina mokytojavo Kuršėnų vidurinėje mokykloje. Dabar ši mokykla pavadinta poeto ir mokytojo, kurį mokiniai vadino „vaikščiojančia enciklopedija“, garbei. Poeto S. Anglickio atminimas įamžintas ir pavadinant gatvę Kuršėnuose, ir įsteigiant literatūrinę premiją, ir Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre atidarant skaityklą, ir prie namo Olesinėje, kur šeimos ilgai gyventa, atidengiant memorialinę lentą. Kiekvienas atminimo įamžinimo būdas svarbus.
Prisimenant jau Amžinybėn iškeliavusi poetą ir skatinant jaunuosius kūrėjus šiais metais S. Anglickio premija įteikta jau XXI kartą. Tarp laureatų ir du mūsų gimnazijos vienuoliktokai. Piniginė premija skirta Arnoldui Žebrauskui, 3GC klasės mokiniui, ir Eglei Ambrožaitei, 3GB klasės mokinei.


Raimonda Rumbinaitė, mokytoja