Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Testas, skirtas Laurynui Ivinskiui atminti
2020-10-22

Testas, skirtas Laurynui Ivinskiui atminti


Savaitės, skirtos Lauryno Ivinskio 210-osioms gimimo metinėms, renginiai beveik baigiasi. Šiuo metu testą apie šviesuolio gyvenimą, veiklą, jo nuopelnus išsprendė 303 žmonės. Daugiausia tai darė gimnazistai, bet buvo ir keletas smalsių mokytojų, panorusių pasitikrinti žinias apie L.Ivinskį, žmogų, kurio vardu pavadinta ir mūsų  gimnazija. Ačiū mokiniams, ačiū ir šiems mokytojams: Jolantai Reimerienei, Astai Mazūraitei, Rimai Raščikienei, Nidai Lukaitei ir Juozui Savickui (jų žinios puikios).

Jei atsirastų norinčių tai padaryti (tikrai dar nevėlu), kviečiu pasinaudoti šia nuoroda: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=R9tvnz01KEi7Vp1kwb8x0gaSO-ZzckNGs-jGkWUvsVxUNzZONlNSV1kyT0RaREFQRlFQM0E1Qk1BSCQlQCN0PWcu (beje, testą atlikti gali tik Office 365 vartotojai).

 

Lietuvių kalbos mokytoja Vita Šventickienė