Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Europos judumo savaitė
2020-09-24

Europos judumo savaitė


Rugsėjo 16 – 22 dienomis gimnazijos bendruomenė įsijungė į sporto renginius, kurie buvo skirti Europos judumo savaitei. Gimnazistai dalyvavo rajono sporto šventėje ,,Ruduo 2020“, dviračių žygyje aplink Kuršėnus, vakariniame orientaciniame KLIG žygyje Daugėlių pušyne. O štai rugsėjo 22 dieną vyko netradicinės integruotos socialinių mokslų ir fizinio ugdymo pamokos. Kiekviena klasė keliavo skirtingais maršrutais iki burtų keliu ištrauktų objektų: vieni ieškojo senųjų dvarų, kiti ėjo iki Ventos užtvankų ar tiltų, dar kiti leidosi iki visų miesto mokyklų, darželių ir t.t.
Mokytojai, neturintys klasių, dalyvavo teoriniame užsiėmime su Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos biuro specialistėmis bei mokėsi taisyklingai vaikščioti pasiramsčiuodamos šiaurietiškomis lazdomis.
Geras oras, puiki nuotaika, susitelkimas – svarbiausi šių renginių palydovai!