Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Praleisk vasarą kitaip
2020-05-29

Praleisk vasarą kitaip


Esi gimnazijos bendruomenės narys ar planuoji juo tapti? Jei taip – tai šis projektas kaip tik Tau. Dalyvauk projekte ir aktyviai praleisk vasarą. Vienas iš projekto tikslų – atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą, bėgimą ar važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Vaikščiojimas, bėgimas ir važiavimas dviračiu padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną.

Projekto dalyviai užsiregistruoja į pasirinktas veiklos grupes (ėjimą, važiavimą dviračiu, bėgimą) internetinėje registracijoje (https://forms.gle/89gzprmWJGPQbFsa6). Galima registruotis visose veiklos grupėse. Nueitas, nubėgtas, nuvažiuotas atstumas fiksuojamas „Endomondo” programėlėje. Ekrano nuotrauką reikia atsiųsti į Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos feisbuko mesendžerį. Grupių nugalėtojai bus paskelti per Rugsėjo 1-osios šventę ir apdovanoti sporto prekių parduotuvės „S-Sportas“ 50 Eur vertės čekiais. Projektas vyksta iki rugpjūčio 30 dienos.

Projekto nuostatus rasi internetinėje registracijoje.

Tad užsiregistruok ir dalyvauk.

Juozas Savickas, fizinio ugdymo mokytojas