Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Pasidžiaukime!
2020-03-24

Pasidžiaukime!


Minėdama Lietuvos nepriklausomybės atgavimo 30-metį ir Kovo 11- osios vardo suteikimo Kauno gimnazijai dvidešimtmetį Kauno Kovo 11-osios gimnazija organizavo tarptautinį piešinių ir eilėraščių bei miniatiūrų konkursą ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“. Į kvietimą, pasak organizatorių, atsiliepė labai daug mokyklų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Lenkijos Seinų ,,Žiburio“ gimnazijos, Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijos. Vien dailės kūrinių organizatoriai sulaukė apie 200. Panašiai tiek pat atsiųsta eilėraščių ir miniatiūrų. Tarptautinio konkurso organizatoriai sudarė dvi komisijas: viena vertino piešinius, o kita – kūrybinius darbus, t. y. eilėraščius ir miniatiūras. Eilėraščių ir miniatiūrų vertinimo komisijos pirmininkė poetė, žurnalo ,,Nemunas“ vyriausioji redaktorė Erika Drungytė konkurso organizatoriams padėjo išrinkti geriausius mokinių kūrybinius darbus. Dailės darbų komisijai vadovavo menotyros mokslų daktarė VDU dėstytoja Kristina Budrytė – Ganevičienė.

Dvi abiturientės iš Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos – Emilija Čepaitė ir Danutė Pleskūnaitė- vertinimo komisijai taip pat pateikė savo darbus. Ir Danutės Pleskūnaitės miniatiūros, ir Emilijos Čepaitės eilėraščiai sulaukė teigiamo komisijos vertinimo. Abi merginos buvo pakviestos į Kauno karininkų ramovėje organizuojamą apdovanojimų ceremoniją, kurioje nugalėtojams rankas turėjo spausti Kovo 11- osios gimnazijos direktorius Stanislovas Milašius ir Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, signatarė, buvusi europarlamentarė Laima Andrikienė, signataras ir verslininkas Aleksandras Abišala. Pastarieji abu- šios mokyklos auklėtiniai. Nors mūsų mokinės šventėje ir nedalyvavo, konkurso organizatoriai nepagailėjo joms dėmesio ir atsiuntė apdovanojimus. Tad abiturientė Danutei Pleskūnaitei tarptautiniame konkurse ,,Trisdešimt metų kartu su laisve“ už miniatiūras skirta pirmoji vieta, o jos klasės draugei Emilijai Čepaitei už eilėraščius - antroji. Abi mokinės apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanomis.


Ačiū konkurso organizatoriams už gražią iniciatyvą ir didelį darbą.

Raimonda Rumbinaitė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja