Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Šiaulių rajono lengvosios atletikos pirmenybės
2019-05-29

Gegužės 29 dieną Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko Šiaulių rajono lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo 22 gimnazijos lengvaatlečiai, iškovoję 29 prizines vietas: 15 pirmų, 9 antras ir 5 trečias vietas.

Jaunimo grupėje Donatas Gricius (IIIGA klasė) šuolio į aukštį rungtyje užėmė pirmą vietą (165 cm). Ema Mikalauskaitė (IIIGD klasė), 1500 m bėgimo nuotolį įveikusi per 6.29,0 min., finišavo antra.

Jaunių grupėje IGB klasės mokinys Lukas Miknius 100 m bėgimo (12,02 s) ir ieties metimo (37,33 m) rungtyse iškovojo pirmą vietą. Gustas Miliauskas (IGD klasė) rutulio stūmimo rungtyje iškovojo pirmą vietą (12.88 m). 3000 m bėgimo rungtyje pirmos vietos (11.03,3 min.) laimėtojas Kęstutis Kaminskas (IIGB klasė). Nedas Girdėnas (IIGC klasė) 400 m bėgimo rungtyje taip pat buvo pirmas (58,3 s). Gvidas Stonys (IIGA klasė) šuolio į tolį rungtyje iškovojo pirmą vietą (546 cm),  800 m bėgimo rungtyje – trečią (2.18,3 min.). Eglė Ambrožaitė (IGB klasė) 200 rungtyje iškovojo pirmą vietą (33,1 s),  100 m bėgimo rungtyje – trečią (15,3 s). IGB klasės mokinė Gustė Markevičiūtė (400 m bėgimo rungtyje (1.12,8 min.), IIIGA klasės mokinė Greta Beržanskytė (1500 m bėgimo rungtyje (7.03,0 min.), IGA klasės mokinė Ugnė Kasputytė (šuolio į aukštį rungtyje (145 cm), IIGD klasės mokinė Gabrielė Vismantaitė (800 m bėgimo rungtyje (3.34,6 min.) ir IIGD klasės mokinė Austėja Jakutytė (100 m bėgimo rungtyje (14,51 s) užėmė pirmą vietą. Justinas Šimkus (IGA klasė) 100 m bėgimo (12,61 s) ir 200 m bėgimo (26,82 s) rungtyse buvo antras. Šuolio į aukštį rungtyje antros vietos (165 cm) laimėtojas IGA klasės mokinys Donatas Pigulevičius. Justina Rafimbergaitė (IGD klasė) 100 m bėgimo (15,3 s) ir 200 m bėgimo (34,04 s) rungtyse iškovojo antrą vietą. Aistė Spulginaitė (IGC klasė) ieties metimo rungtyje iškovojo antrą vietą,  rutulio stūmimo rungtyje – trečią (9.15 m). Gytis Ivoškevičius (IGD klasė) 400 m bėgimo rungtyje buvo antras (1.00,3 min.). Lukas Sutkus (IGA klasė) šuolio į tolį iškovojo antrą vietą (508 cm),  šuolio į aukštį rungtyse – trečią (165 cm). 3000 m bėgimo rungtyje Dilanas Astrauskis, IGD klasės mokinys, buvo trečias (12.20,9 min.).

Jaunučių grupėje IGD klasės mokinys Benas Ramanauskas 100 m bėgimo (12,06 s) ir 100 m bėgimo (26,4 s) rungtyse  iškovojo pirmą vietą.

Absoliučiai geriausi rungčių rezultatai visose amžiaus grupėse

Lukas Miknius 100 m bėgimo rungtyje – pirma vieta, Benas Ramanauskas – antra vieta, Austėja Jakutytė – trečia vieta.

Benas Ramanauskas 200 m bėgimo rungtyje – antra vieta.

Nedas Girdėnas 400 m bėgimo rungtyje – pirma vieta, Gytis Ivoškevičius – antra vieta.

Gabrielė Vismantaitė 800 m bėgimo rungtyje – antra vieta, Gvidas Stonys – trečia vieta.

Kęstutis Kaminskas 3000 m bėgimo rungtyje – pirma vieta.

Gvidas Stonys šuolio į tolį rungtyje – pirma vieta, Lukas Sutkus – antra vieta.

Ugnė Kasputytė šuolio į aukštį rungtyje – pirma vieta, Donatas Pigulevičius – antra vieta, Donatas Gricius – trečia vieta.

Gustas Miliauskas rutulio stūmimo rungtyje – pirma vieta, Aistė Spulginaitė – trečia vieta.

Aistė Spulginaitė ir Lukas Miknius ieties metimo rungtyje – antra vieta.