Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
II vietos nugalėtojai
2019-05-29

II vietos nugalėtojai


Pirmą kartą Lietuvoje Šiaulių apskrities VPK Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato ir Bendruomenės pareigūnų grupės organizavo tarp jaunuolių vyraujančių problemų iškėlimo ir žalingų įpročių prevencijos teatro "Aš už geresnį rytojų" konkursą.
KLIG Forumo teatro grupė taip pat dalyvavo konkurse ir su etiudu „Jausmai tapo II vietos nugalėtojais bei gavo „Publikos numylėtinių“ nominacija. Mums buvo skirta puiki dovana: birželio 12d. apsilankysime „Rūtos“ šokolado muziejuje ir dalyvausime programoje „Saldžioji laboratorija“.
Konkursas vyko dviem etapais. Gegužės 2d. Šiaulių miesto ir rajono komandos vaidino trumpus (iki 7 min) etiudus įvairiomis savarankiškai pasirinktomis prevencinėmis temomis. Po visų komandų pasirodymų, susumavus komisijos balsus į sekantį etapą.
Gegužės 9 d.pasirodė 5 komandos patekusios į konkurso finalinį etapą. Komandos pademonstravo savo teatro sugebėjimus suvaidindami trumpus etiudus pasirinktomis prevencinėmis temomis. Konkursą vertino komisijos nariai, kurie išrinko nugalėtojus. Nugalėtojais tapo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus komanda "Savi" (vadovė Dalia Kerienė), antrąją vietą užėmė Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos Forumo teatro grupė (vadovė Vita Pleskūnienė), trečiąją vietą - Šiaulių Lieporių gimnazijos komanda "Lieporiukai" (vadovė Orinta Jazdauskaitė - Juozapaitė).
Konkurso finalo metu vyko tiesioginė transliacija facebook "Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai" paskyroje, kurios metu komandas palaikantys žiūrovai turėjo galimybę komentaruose rašyti už kurią komandą balsuoja ir taip atiduoti savo balsus. Daugiausiai publikos balsų surinkusi komanda buvo apdovanota "Publikos numylėtinių" nominacija. Šią nominaciją didžiausio balsų skaičiaus sulaukusi komanda tapo - Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos Forumo teatro grupė.
Ruošiantis konkursui dėl temos pasirinkimo apsispręsti padėjo KLIG mokinių apklausa, kurios metu išsiaiškinome, kokias didžiausias problemas Kuršėnuose matome („Alkoholinių gėrimų vartojimas, platinimas, jo žala, pasekmės“ ( 153 balsavusių mokinių) ir „Jaunuoliams būdingi viešosios tvarkos pažeidimai (chuliganiškas elgesys ir kt.) „ (112 balsavusių mokinių). Organizatorių uždavinys mums buvo pabandyti surasti tų problemų sprendimo būdus. Ar buvo lengva tai parodyti teatro kalba? Tikrai ne viskas taip paprasta. Bet už geresnį rytojų mes esame visi.
Nuoširdžiai džiaugiamės galimybe atlikti mažą egzaminą savo jausmuose ir Forumo teatro pagalba parodyti, kas mus skaudina ir trukdo būti geresniais. Etiudas „ Jausmai“ rėmėsi mūsų patirtimi ir buvo orientuotas į emocijas, kurias sukeliame vieni kitiems.


Vita Pleskūnienė , dorinio ugdymo (etikos) ir teatro mokytoja