Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Paskelbti LKD viktorinos nugalėtojai ir prizininkai
2019-05-15

Paskelbti LKD viktorinos nugalėtojai ir prizininkai


Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Lietuvių kalbos draugija antrą kartą surengė tarptautinę virtualią lietuvių kalbos viktoriną, kurioje dalyvavo 541 dalyvis.  Kaip ir pernai, reikėjo atsakyti į 25 klausimus – pažymėti 1 iš 4 siūlomų atsakymų. Registruojantis buvo prašoma nurodyti, ar dalyvis yra baigęs lituanistikos studijas. Specialiai sukurtoje paskyroje visą parą Lietuvos laiku, nuo vidurnakčio iki vidurnakčio, buvo galima pasigalynėti su LKD parengtais klausimais. 

7 dalyviai, gerai atsakę į 24 klausimus, užėmė pirmą vietą, 20 dalyvių, gerai atsakiusių į 23 klausimus, – antrą vietą, 18 dalyvių, gerai atsakiusių į 22 klausimus, – trečią vietą.

Viktorinoje dalyvavo mūsų gimnazistai, jų tėvai (globėjai, rūpintojai), mokytojai. Džiugu, jog tarp nugalėtojų Gabija Jurkutė – IGD klasės mokinė, užėmusi antrą vietą.

Internetinė nuoroda http://www.lituanistika.emokykla.lt/naujienos/paskelbti-lkd-viktorinos-nugaletojai-ir-prizininkai/

 

Asta Mazūraitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja