Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Literatūrinė sėkmė
2019-05-03

Literatūrinė sėkmė


Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija vykdė ir tebevykdo ilgalaikį respublikinį patyriminį projektą – konkursą „Pasipriešinimo kovų istorija: laisvas žmogus visuomenėje, kultūroje ir literatūroje“,  skirtą J. Tumo – Vaižganto 150-osioms g. metinėms paminėti. Projekto – konkurso tikslas – paskatinti visų Lietuvos mokyklų mokinius ne tik domėtis šalies ir tautos istorija, rinkti medžiagą apie žmones, žuvusius už Lietuvos laisvę, bet ir išsakyti savo mintis apie laisvą asmenybę visuomenėje ir literatūroje.

Malonu, kad ir  mūsų  gimnazijos mokiniaib – aktyvūs minėto projekto – konkurso dalyviai. Ypač gerai konkurso organizatorių įvertinti Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos vienuoliktokų kūrybiniai darbai. Danutei Pleskūnaitei,  IIIGB kl. mokinei,  už impresijas skirta pirmoji vieta, o Adomui Augai, taip pat IIIGB kl. mokiniui, už esė  – antroji vieta.

 

Raimonda Rumbinaitė, mokytoja