Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Pilietiškumo pamoka
2019-03-08

Pilietiškumo pamokaNepriklausomybės atkūrimo proga gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka „Trispalvė – skambanti jaunystė“. Kartu su gimnazistais pamokoje – akcijoje dalyvavo ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenė, mūsų gimnazijos buvę mokytojai, kūrę LPS iniciatyvinę grupę mokykloje. Pilietiškumo akcijos dalyviai prisiminė ne tik Lietuvos istoriją, bet ir žmones, gynusius laisvę. Ypač daug džiugių emocijų sukėlė šimto metrų ilgio Lietuvos vėliava, kurią pilietiškumo pamokos– akcijos dalyviai Kovo 11- osios proga kėlė už Lietuvą, už laisvę, už Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos bendruomenes. Visus sveikino ir gražaus pavasario, gerų darbų Lietuvai linkėjo istorijos mokytoja Roma Mickutė, direktorius Albinas Jokubauskas, Kuršėnų m. seniūnas Vytautas Gedmontas, Seimo Pirmininko pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė.
Ta proga paskelbtas ir naujasis gimnazijos prezidentas, kurį pristatė rinkimų komisijos pirmininkė Aistė Kazlauskaitė. Prezidentu išrinktas Vismantas Daujotas.
Pamoką vedė trys vienuoliktokai – Domantas Jakas, Adomas Auga ir Dominykas Jocas. Muzikos garsais pavasario ir laisvės nuotaikas padėjo pajusti Deimantė Aušbikavičiūtė.

Raimonda Rumbinaitė, mokytoja