Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
I–IIG klasių merginų tinklinio varžybos
2019-01-28

I–IIG klasių merginų tinklinio varžybos


1895 metų vasario 9 dieną JAV, Masačiusetso valstijoje, kūno kultūros mokytojas sukūrė naują žaidimą Mintonette, skirtą žaisti salėse ir bet kokiam žaidėjų skaičiui. Kai kurias taisykles žaidimas perėmė iš teniso ir rankinio. Mintonette (vėliau pervadintas tinkliniu) buvo sukurtas kaip krepšinio atmaina – jis buvo švelnesnis, tačiau vis tiek reikalaujantis šiek tiek fizinių jėgų.

Po žaidimo sukūrimo pirmosios oficialios rungtynės buvo surengtos 1896 metais dabartiniame Springfyldo koledže. Po to žaidimas buvo pervadintas į tinklinį ir greitai išplito visose valstijose, o vėliau ir pasaulyje.

Sausio 22–24 dienomis gimnazijos vyko I–IIG klasių merginų tinklinio varžybos.

Pirmos vietos laimėtoja – IIGC klasės komanda, surinkusi 13 taškų. Šiai klasei atstovavo Emilija Skirbauskaitė, Gabrielė Skirmantaitė, Deimantė Aušbikavičiūtė, Ugnė Janulytė, Kornelija Kupstytė, Mintarė Nagiūtė.

Ieva Poškutė, Gabija Gedminaitė, Giedrė Krivickaitė, Gabrielė Mamčenkova, Brigita Unciūtė – IIGA klasės komanda – liko antra (12 taškų)

Iš IG klasių geriausiai sekėsi IGD klasės komandai – Erlandai Bucevičiūtei, Urtei Balčiūnaitei, Urtei Gudzinevičiūtei, Justinai Rafimbergaitei, Andrėjai Jonušaitei, Gabrielei Sidabraitei. Po atkaklių kovų merginos, surinkusios 12 taškų, šiose varžybose užėmė trečią vietą.

IIGC klasės komanda

IIGA klasės komanda

IGD klasės komanda

Juozas Savickas, kūno kultūros mokytojas