Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Dvi gimnazistės - Stasio Anglickio poezijos konkurso laureatės
2018-12-18

Dvi gimnazistės - Stasio Anglickio poezijos konkurso laureatės


Kuršėnų  Stasio Anglickio mokykloje vyko popietė „Plunksną  nuplukdė laikas“, kurios metu paskelbti Stasio Anglickio poezijos konkurso laureatai. Konkursas ypatingas: pirmą kartą dalyvauti jame buvo pakviesti 5-12 klasių mokinai iš visų Šiaulių regiono mokyklų. Premiją jauniesiems kūrėjams skyrė Šiaulių r. savivaldybė.
Mūsų gimnazijai atstovavo vienuoliktokės Gintarė Taujanskaitė (mokytoja Jolanta Reimerienė) ir Emilija Čepaitė (mokytoja Raimonda Rumbinaitė). Abi mokinės apdovanotos ne tik padėkos raštais, bet ir piniginiais prizais – po 50 eurų.  Mokines ir jų mokytojas sveikino  Šiaulių r. savivaldybės  mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Margarita Pavilionienė,  LR Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, Šiaulių r. savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė  Vitolda Dovidauskienė. 

 

Mokytoja Raimonda Rumbinaitė