Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Projektas „Šimtmečio juosta“
2018-01-21

Projektas „Šimtmečio juosta“


Lauryno Ivinskio gimnazijos bendruomenė  vykdydama projektą „Šimtmečio juosta“ ruošiasi pažymėti Lietuvos valstybingumo šimtmetį.

Gimnazistai aptarė svarbias valstybės šimtmečio datas, įvykius ir žmones, savo darbais, kūryba prisidėjusius prie Lietuvos valstybės kūrimo. Po diskusijos kiekvienas  mokinys apmąstė jam asmeniškai svarbias šimtmečio datas. Taip buvo sukurtos kiekvieno gimnazijos mokinio šimtmečio juostelės, kurios sausio mėnesį eksponuojamos gimnazijos erdvėse. Projekto metu sukursime ir didelę Šimtmečio juostą, kurioje atsispindės visi svarbiausi šimtmečio įvykiai. Laiko juostą mokiniai iliustruoja piešiniais, atspindinčiais Lietuvos valstybingumo Šimtmečio svarbias datas. Nepamiršime paminėti ir piliečių, savo darbais, kūryba puoselėjusių valstybingumą.

Roma Albrikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui